Načítání

Agentura

Kdo jsme a co umíme

Modelingová a reklamní agentura MK models vznikla v roce 2009. K přednostem agentury patří neodmyslitelně dlouholeté zkušenosti ze světa módy, krásy i talentu. Díky dlouholetým vztahům s předními módními návrháři, stylisty, známými osobnostmi, umělci aj. dokážeme zprostředkovat jakoukoli společenskou akci na míru. Zajišťujeme hostesky a promotéry se znalostí cizích jazyků, tlumočnice, fotomodelky a modelky, včetně mužských modelů, dětí pro reklamní kampaně, video i komparz. Rovněž zaštiťujeme produkci fashion show kulturních a společenských akcí. Obsazujeme také moderátory, tanečníky, imitátory, doprovodný kulturní program nebo herecké či hudební vystoupení.

Referenční foto


Modeling

Ve světě modelingu se neztratíte

Umožňujeme výběr modelek, modelů, promotérů a hostesek na konference, výstavy, semináře, veletrhy, plesy, vánoční večírky a jiné společenské a kulturní akce. Výběr modelek lze uskutečnit jak formou katalogu, tak i castingu, který pro Vás uspořádáme. Obsáhlá databáze sčítá více než 240 jednotlivců, kteří jsou ve svém oboru maximálně profesionální. Obsazujeme i do komparzu, filmu, spotu a reklam. Na klíč vytvoříme kompletní módní přehlídku pro fashion značky, včetně tanečního či pěveckého doprovodu známých osobností.

Referenční foto


Akce

Jsme tam, kde se něco děje

Tanec, bojové sporty, rallye, hudba, magie. Nechybíme nikde a podporujeme nejrůznější talenty. Rádi oživíme i Vaši akci, která se pro Vás rázem stane nezapomenutelnou.

Každoročně podporujeme různé charitativní projekty pro domovy sociálních služeb, útulky a dětské domovy. Převážně se jedná o sbírky, dražby, kulturní programy, tvorbu a prodej kalendářů za účelem podpory různých sociálních projektů.

Referenční foto


Eventy

Co si přejete, to dostanete

Plesy, fashion show, promo večírky, halové akce? Zařídíme Vám vše od prostorů, přes osvětlení, ozvučení, obsazení až po catering a následné promo přímo na míru.---

Referenční foto


PR

"Reklama" není pro nás prázdným slovem

Cílené reklamě se věnujeme profesionálně a s nadšením. Umělci i firmy využívají dlouhodobě našich služeb pro vlastní promo, kde promyšleně a smysluplně klademe důraz na pozitiva a silné stránky propagovaného produktu, činnosti či jedinců.

Referenční foto

Kontaktní formulář

Udělejme spolu něco úžasného